SDI300G-15-UC-P219
Part No
SDI300G-15-UC-P219
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 300W
Current - Output (Max) :
20A
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
300 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V