GST40A24-P2JR
Part No
GST40A24-P2JR
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Current - Output (Max) :
1.67A
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
40 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V