GSM160A20-R7B
Part No
GSM160A20-R7B
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 160W
Current - Output (Max) :
8A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
160 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
20V