AHM250PS15T
Part No
AHM250PS15T
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 220W
Current - Output (Max) :
14.66A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
220 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V