AFM45US24C2
Part No
AFM45US24C2
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W
Current - Output (Max) :
2A
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8, Polarized
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
48 W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V