VES150PS19
Part No
VES150PS19
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 148W
Approval Agency :
CB, CCC, TUV, UL
Current - Output (Max) :
7.8A
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
148 W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
19V