DPD120010-P7P-DK
Part No
DPD120010-P7P-DK
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 1.2W
Current - Output (Max) :
100mA
Output Connector :
Barrel Plug, 1.4mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
1.2 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12V