DPD120050-P1P-TK
Part No
DPD120050-P1P-TK
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Approval Agency :
cULus
Current - Output (Max) :
500mA
Output Connector :
Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm
Polarization :
Positive Tip, Negative Sleeve
Power (Watts) :
6 W
Voltage - Input :
120VAC
Voltage - Output :
12V