ETS190750UC-P51-ET
Part No
ETS190750UC-P51-ET
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 143W
Approval Agency :
CE, cULus, TUVgs
Current - Output (Max) :
7.5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
143 W
Region Utilized :
North America
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
19V