DA12-120MP-M
Part No
DA12-120MP-M
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency :
CB, CE
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
Level V
Input Connector :
Multi-Blade
Input Type :
Multi-Blade (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
12 W
Region Utilized :
International
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V
Datasheets
DA12-120MP-M
    MODULE ALARM SPARE
    BREAKER PANEL (4)20X25A 48V