KTPS24-15016WA
Part No
KTPS24-15016WA
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Current - Output (Max) :
1.6A
Efficiency :
Level V
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
24 W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
15V