PSA15R-050PV-R-CNR4
Part No
PSA15R-050PV-R-CNR4
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Approval Agency :
CE, cULus, TUVgs
Current - Output (Max) :
3A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.35mm I.D. x 3.5mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V