PSA15R-075PV-R-CNR3
Part No
PSA15R-075PV-R-CNR3
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 15W
Approval Agency :
CE, C-Tick, cULus, GS
Current - Output (Max) :
2A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
7.5V