FWA120024A-12B
Part No
FWA120024A-12B
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Current - Output (Max) :
5A
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
DIN, 8 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
120 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V