MENB1030A2403Q01
Part No
MENB1030A2403Q01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 32W
Current - Output (Max) :
1.33A
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C18
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
-20°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
32 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V
Datasheets
MENB1030A2403Q01
Manufacturer related products
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA