PSAA20R-240L6
Part No
PSAA20R-240L6
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Approval Agency :
CB, CE, cULus
Current - Output (Max) :
830mA
Efficiency :
Level VI
No Load Power Consumption :
10mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
20 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V