MENB1150A2451F01
Part No
MENB1150A2451F01
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Current - Output (Max) :
6.25A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
150 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V
Datasheets
MENB1150A2451F01
Manufacturer related products
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA