GS25B15-P1J
Part No
GS25B15-P1J
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 25W
Current - Output (Max) :
1.66A
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
25 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V