RSD-30L-12
Part No
RSD-30L-12
Description
DC/DC CONVERTER 12V 30W
Stock
39
Current - Output (Max) :
2.5A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
30W
Voltage - Input (Max) :
72V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
12V