TEP 75-4812WI-CMF
Part No
TEP 75-4812WI-CMF
Description
DC/DC CONVERTER 12V 76W
Stock
9
Current - Output (Max) :
6.3A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-40°C ~ 75°C
Power (Watts) :
76W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
12V
Datasheets
TEP 75-4812WI-CMF
Manufacturer related products
    CMC 145UH 5.2A 2LN TH
    CMC 450UH 5.2A 2LN TH
    CMC 55UH 5.7A 2LN TH
    CMC 33.3UH 4A 2LN TH
    CMC 45UH 2LN TH