PYB30-Q48-S15-U
Part No
PYB30-Q48-S15-U
Description
DC/DC CONVERTER 15V 30W
Stock
20
Current - Output (Max) :
2A
Efficiency :
89%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
30W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15V