PYB30-Q24-T315-U
Part No
PYB30-Q24-T315-U
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W
Stock
20
Current - Output (Max) :
3.5A, 500mA, 500mA
Efficiency :
86%
Number of Outputs :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
30W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V
Voltage - Output 2 :
15V