SNDHS250B12
Part No
SNDHS250B12
Description
DC/DC CONVERTER 12V 252W
Stock
2
Current - Output (Max) :
21A
Efficiency :
86%
Operating Temperature :
-20°C ~ 95°C (With Derating)
Power (Watts) :
252W
Voltage - Input (Max) :
400V
Voltage - Input (Min) :
200V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V