AHV24VN20KV1MAW
Part No
AHV24VN20KV1MAW
Description
HV 24V to -20kV 20W DC-DC Conver
Stock
7
Current - Output (Max) :
1mA
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Voltage - Input (Max) :
25V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 20000V