AHV24V30KV1MAW
Part No
AHV24V30KV1MAW
Description
HV 24V to 30kV 30W DC-DC Convert
Stock
2
Current - Output (Max) :
1mA
Efficiency :
75%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Voltage - Input (Max) :
25V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 30000V