AM10W-80005S-NZ-ST
Part No
AM10W-80005S-NZ-ST
Description
DC/DC CONVERTER 5V 10W
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
2A
Efficiency :
64%
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C (With Derating)
Power (Watts) :
10W
Voltage - Input (Max) :
1500V
Voltage - Input (Min) :
200V
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
5V