RPM30-123.3SE
Part No
RPM30-123.3SE
Description
DC/DC CONVERTER 30W
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
30W
Type :
Open Frame
Voltage - Input (Max) :
18V
Voltage - Input (Min) :
9.5V