PYB30-Q48-T315-U
Part No
PYB30-Q48-T315-U
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V +/-15V 30W
Stock
3
Approval Agency :
EN, IEC
Current - Output (Max) :
3.5A, 500mA, 500mA
Efficiency :
85%
Number of Outputs :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
30W
Product Status :
Active
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V
Voltage - Output 2 :
15V