CHB75W-48S33-CM
Part No
CHB75W-48S33-CM
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Current - Output (Max) :
15A
Efficiency :
80%
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (With Derating)
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
3.3V