VHK50W-Q48-S3R3
Part No
VHK50W-Q48-S3R3
Description
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
76%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
3.3V