TEP 75-4815WI-CM
Part No
TEP 75-4815WI-CM
Description
DC/DC CONVERTER 24V 77W
Current - Output (Max) :
3.2A
Efficiency :
88%
Operating Temperature :
-40°C ~ 75°C
Power (Watts) :
77W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
24V
Datasheets
TEP 75-4815WI-CM
Manufacturer related products
    CMC 145UH 5.2A 2LN TH
    CMC 450UH 5.2A 2LN TH
    CMC 55UH 5.7A 2LN TH
    CMC 33.3UH 4A 2LN TH
    CMC 45UH 2LN TH