SNDBS400B15
Part No
SNDBS400B15
Description
DC/DC CONVERTER 15V 405W
Stock
Current - Output (Max) :
27A
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C (With Derating)
Power (Watts) :
405W
Voltage - Input (Max) :
400V
Voltage - Input (Min) :
200V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15V