1/8A24-N30-E
Part No
1/8A24-N30-E
Description
DC/DC CONVERTER 125V 30W
Current - Output (Max) :
240mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Power (Watts) :
30W
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
125V
Datasheets
1/8A24-N30-E
Manufacturer related products
    EXTRA SMALL SERIES +100V, 100MW
    A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
    DC DC CONVERTER 10000V 15W
    DC DC CONVERTER 2000V 30W