15HVA24-P1-F
Part No
15HVA24-P1-F
Description
DC/DC CONVERTER 15000V 1W
Current - Output (Max) :
66µA
Operating Temperature :
10°C ~ 45°C
Power (Watts) :
1W
Voltage - Input (Max) :
26.4V
Voltage - Input (Min) :
21.6V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15000V
Datasheets
15HVA24-P1-F
Manufacturer related products
    EXTRA SMALL SERIES +100V, 100MW
    A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
    DC DC CONVERTER 10000V 15W
    DC DC CONVERTER 2000V 30W