RSD-200B-24
Part No
RSD-200B-24
Description
DC/DC CONVERTER 24V 202W
Current - Output (Max) :
8.4A
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
202W
Voltage - Input (Max) :
31.2V
Voltage - Input (Min) :
16.8V
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
24V