AHV24V600V30MAW
Part No
AHV24V600V30MAW
Description
HV 24V to 600V 18W DC-DC Convert
Current - Output (Max) :
30mA
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Voltage - Input (Max) :
25V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 600V