VYB20W-Q24-D15-T
Part No
VYB20W-Q24-D15-T
Description
DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
Current - Output (Max) :
667mA, 667mA
Efficiency :
87%
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
20W
Voltage - Input (Max) :
36V
Voltage - Input (Min) :
9V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
15V