PYB30-Q48-T515-U
Part No
PYB30-Q48-T515-U
Description
DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
Stock
15
Current - Output (Max) :
3A, 500mA, 500mA
Efficiency :
87%
Number of Outputs :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
30W
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
5V
Voltage - Output 2 :
15V