PYB20-Q48-S24-H-T
Part No
PYB20-Q48-S24-H-T
Description
DC/DC CONVERTER 24V 20W
Approval Agency :
EN, IEC
Current - Output (Max) :
834mA
Efficiency :
90%
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
20W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input (Max) :
75V
Voltage - Input (Min) :
18V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
24V