D1U4CS-D-2100-52-HA3DC
Part No
D1U4CS-D-2100-52-HA3DC
Description
DC/DC CONVERTER 52.5V 2100W
Approval Agency :
CB, CE, TUV, UR
Current - Output (Max) :
40A
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
2100W
Voltage - Output 1 :
52.5V
Manufacturer related products
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V