ESS030W-0900-32
Part No
ESS030W-0900-32
Description
LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 900MA
Stock
56
Approval Agency :
cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Current - Output (Max) :
900mA
Efficiency :
87%
Power (Watts) :
29 W
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
21 ~ 32V