HLG-150H-15B
Part No
HLG-150H-15B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 7.5-15V 10A
Stock
38
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
10A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
7.5 ~ 15V