HLG-320H-54AB
Part No
HLG-320H-54AB
Description
O/P +54V5.95A
Stock
19
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
5.95A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
95%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
321 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
54V