HLG-150H-42B
Part No
HLG-150H-42B
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC 21-42V 3.6A
Current - Output (Max) :
3.6A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
94%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
151 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21 ~ 42V