AMEPR50N-42115Z
Part No
AMEPR50N-42115Z
Description
LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 1.15A
Approval Agency :
CE
Current - Output (Max) :
1.15A
Dimming :
Efficiency :
87%
Features :
SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Power (Watts) :
48.3 W
Ratings :
IP54
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
264V
Voltage - Input (Min) :
90V
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
30 ~ 42V