LED20W-22-C0910
Part No
LED20W-22-C0910
Description
LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 910MA
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
910mA
Dimming :
Efficiency :
81%
Operating Temperature :
-30°C ~ 60°C
Power (Watts) :
20 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
7 ~ 22V
Datasheets
LED20W-22-C0910
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V