PLED150W-048-C3150
Part No
PLED150W-048-C3150
Description
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 3.15A
Current - Output (Max) :
3.15A
Dimming :
Efficiency :
89%
Power (Watts) :
150 W
Product Status :
Active
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
16 ~ 48V
Datasheets
PLED150W-048-C3150
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V