ELG-150-C500DA-3Y
Part No
ELG-150-C500DA-3Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 150W
Current - Output (Max) :
500mA
Dimming :
Efficiency :
92%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
150 W
Ratings :
IP67
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
150 ~ 300V