ELG-150-C1750D2
Part No
ELG-150-C1750D2
Description
LED CC AC/DC DRIVER 150W
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, RCM
Current - Output (Max) :
1.75A
Dimming :
Efficiency :
91%
Features :
OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
151 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
43 ~ 86V