HBG-100-36A
Part No
HBG-100-36A
Description
LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A
Current - Output (Max) :
2.7A
Dimming :
Efficiency :
91%
Features :
OCP, OTP, OVP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
97 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
21.6 ~ 36V